UWAGA na film “What the health” – jego treść może poważnie zmienić twój dotychczasowy światopogląd, a także uratować twoje zdrowie !

Dzisiejszy mój wpis chciałabym poświęcić filmowi dokumentalnemu: „What the health”.

Nie będzie to recenzja, lecz moje przemyślenia odnośnie obejrzanego materiału.

Im więcej oglądam i czytam o zdrowiu, tym ostrzejszy staje się jeden wniosek: Zdrowie zależy całkowicie od Ciebie. Nie boję się tego powiedzieć. Bo jesteś tym co Ciebie stanowi: ciałem i duszą. Wszystko co zapraszasz do środka również cię stanowi. Każda cząstka, każda jednostka energii, każdy najmniejszy kwant jest budulcem Twojego jestestwa i ciała.  Stąd już łatwo zgadnąć, że jesteś także tym co jesz. Masz też wolną wolę i wybierasz. Jedyny brakujący element układanki to świadomość – świadomość twoich decyzji. Jeśli uważasz, że decyzje podejmowane przez ciebie na co dzień są twoje, jesteś w wielkim błędzie. Wszelkie decyzje podejmujesz na automacie, który postępuje według kodu zapisanego w Twojej podświadomości, która stanowi twoje przekonania. Przekonania programują ci się od pierwszych dni istnienia – twój twardy dysk w ciągu całego życia zapełnia się programami (przekonaniami), na podstawie których kształtujesz swoje życie. A ponieważ funkcjonujesz jak automat, czyli nie analizujesz, nie monitorujesz, nie kontrolujesz swoich najdrobniejszych czynności, trudno ci czasem zrozumieć dlaczego twoje zachowanie jest takie, a nie inne. Wszystko to dzieje się do pewnego momentu – do śmierci lub do przebudzenia. Jeśli w porę się zorientujesz i przejmiesz kontrolę nad sobą samym – wygrałeś.

 

                                                                   www.pixabay.com

Wróćmy do filmu. Wszystkim ludziom na świecie wmówiono, że choroby zjawiają się z nieznanych przyczyn, lub coraz częściej zwala się wszystko na genetykę, co jest komuś bardzo na rękę. Wmówiono nam, że choroby trzeba leczyć, a te przewlekłe do końca życia. Leczyć – w ich rozumieniu- brać piguły, zastrzyki, poddawać się zabiegom i operacjom, które niwelują objawy. Żeby cieszyć się zdrowiem, należy się ruszać, uprawiać sporty, ale przy tym nie zapominać o potrzebnym budulcu jakim jest białko – odzwierzęce rzecz jasna. Dla prawidłowego rozwoju, mocnych kości konieczny jest wapń z krowiego mleka i przetworów, które masz jeść często, a twoje dzieci jeszcze częściej. A dla pięknych, zdrowych  zębów – naturalnie fluor. Oczywiście nie może zabraknąć szczepień ochronnych przed groźnymi, śmiertelnymi chorobami, jeśli zapomnisz zaszczepić siebie lub dziecko, twoja przychodnia przypomni ci o tym. Taka pięknie opakowana wiedza serwowana jest wszystkim: przyszłym mamom, dzieciom już w przedszkolach, kolorowych książeczkach, dalej w szkołach, przychodniach lekarskich, telewizji, prasie, u lekarza i dietetyka, w siłowni, gdziekolwiek nie pójdziesz, na każdym kroku dbają o twoje zdrowie – cudownie! Jeśli chcesz dalej spać, poprzestań na czytaniu tego już teraz.


 

Prawdą jest, że wszystko co wpajali ci od dziecka to kłamstwa. To wszystko jest iluzją. Jest dokładnie na odwrót. Powyższe informacje kształtują przyszłych pacjentów – schorowanych, nieszczęśliwych ludzi (więcej masz tutaj). Rak, cukrzyca, choroby serca, to wszystko cię czeka, ciebie i twoich bliskich. Chcesz wiedzieć ? Jesteś gotów poznać prawdę i zmierzyć się z samym sobą? Obejrzyj film i tym razem świadomie podejmuj decyzje. Te świadome decyzje uratują ci życie, a także życie innych osób jeśli tylko przekażesz im to czego się dowiesz.

 

Mam prośbę, jeśli obchodzi cię życie i zdrowie innych ludzi, twoich znajomych, bliskich, rodziny – podziel się wiedzą, czyniąc tak pomagasz zmieniać świat.

 

Jaga

https://www.cda.pl/video/1599288dc

WSPARCIE BLOGA TUTAJ

Dodaj komentarz